Muži II. třída

Kolo

Termín

Den

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

1.

6.8.

NE

17:00

V.Týnec

Blatec

5:2

2.

12.8.

SO

15:30

Olešnice

V.Týnec

6:2

3.

19.8.

SO

16:30

V.Týnec

Hodolany

3:2

4.

27.8.

NE

16:30

Šumvald

     V.Týnec

2:1p.

       5.

3.9.

NE

16:00

V.Týnec

Majetín

5:3

6.

10.9.

NE

16:00

V.Týnec

Horka n. M.

4:2

7.

16.9.

SO

15:30

Babice

V.Týnec

0:2

8.

24.9.

NE

15:30

V.Týnec

Újezd u Un.

 

9.

30.9.

SO

15:30

Příkazy

V.Týnec

 

10.

8.10.

NE

15:00

       V. Týnec

Přáslavice

 

11.

14.10.

SO

15:00

Dl. Loučka

V.Týnec

 

12.

22.10.

NE

14:30

V.Týnec

Štěpánov

 

13.

29.10.

NE

14:30

Drahanovice

V.Týnec

 

14.

4.11.

SO

14:00

Blatec

V.Týnec

 

15.

1.4.

NE

15:00

V.Týnec

Olešnice

 

16.

8.4.

NE

15:30

Hodolany

V.Týnec

 

17.

15.4.

NE

15:30

V.Týnec

Šumvald

 

18.

21.4.

SO

16:00

Majetín

V.Týnec

 

19.

28.4.

SO

16:00

Horka n. M.

V.Týnec

 

20.

6.5.

NE

16:30

V.Týnec

Babice

 

21.

13.5.

NE

16:30

Újezd u Un.

V.Týnec

 

22.

20.5.

NE

17:00

V.Týnec

Příkazy

 

23.

26.5.

SO

17:00

Přáslavice

V.Týnec

 

24.

3.6.

NE

17:00

V.Týnec

Dl.Loučka

 

25.

9.6.

SO

17:00

Štěpánov

V.Týnec

 

26.

17.6.

NE

17:30

V.Týnec

Drahanovice

 

 

Muži B  IV. skupina A

Kolo

Termín

Den

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

3.

20.8.

NE

16:30

V.Týnec B

Mladějovice

4:6

4.

26.8.

SO

15:00

Měst. Libavá

V.Týnec B

1:0

5.

2.9.

SO

16:00

V.Týnec B

Tršice

6:1

6.

9.9.

SO

16:00

V.Týnec B

     Hr.Petrovice

1:2

       7.

28.9.

ČT

15:30

Huzová

V.Týnec B

 

8.

23.9.

SO

15:30

V.Týnec B

Jivová

 

9.

30.9.

SO

15:30

Jiříkov

V.Týnec B

 

1.

7.10.

SO

15:00

V.Týnec B

    Hor.Loděnice

 

2.

15.10.

NE

15:00

Dalov

V.Týnec B

 

10.

7.4.

SO

15:30

    Hor.Loděnice

V.Týnec B

 

11.

14.4.

SO

15:30

V.Týnec B

Dalov

 

12.

21.4.

SO

16:00

Mladějovice

V.Týnec B

 

13.

28.4.

SO

16:00

V.Týnec B

Měst.Libavá

 

14.

6.5.

NE

16:30

Tršice

V.Týnec B

 

15.

12.5.

SO

16:30

Hr.Petrovice

V.Týnec B

 

16.

19.5.

SO

17:00

V.Týnec B

Huzová

 

17.

27.5.

NE

15:00

Jivová

V.Týnec B

 

18.

2.6.

SO

17:00

V.Týnec B

Jiříkov

 

 

Mladší žáci  II. třída  skupina C

Kolo

Termín

Den

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

1.

3.9.

NE

10:00

V.Týnec

Tršice

 

2.

10.9.

NE

10:00

V.Týnec

V.Bystřice

 

3.

17.9.

NE

13:30

Slatinice

V.Týnec

 

4.

24.9.

NE

10:00

V.Týnec

        Nedvězí

 

       5.

1.10.

NE

10:30

Lutín

V.Týnec

 

6.

8.10.

NE

11:15

Tršice

V.Týnec

 

7.

15.10.

NE

13:00

V.Bystřice

V.Týnec

 

8.

22.10.

NE

10:00

V.Týnec

          Slatinice

 

9.

28.10.

SO

12:30

Nedvězí

V.Týnec

 

10.

5.11.

NE

10:00

         V.Týnec

Lutín