NAŠE KLUBOVÉ STRÁNKY A ROK 2008

Oficiální stránky našeho fotbalového klubu se začátkem fotbalového podzimu 2008 prošly celou řadou změn; nový vzhled, nové rubriky, velký důraz na pravidelnou; téměř denní aktualizaci, velké množství fotografií, v rámci možností také to, aby byl dán prostor všem mládežnickým kategoriím našeho klubu, otevřeli jsme znovu fórum, aby všichni naši fandové, příznivci i soupeři měli možnost slušnou formou říct svůj názor a klidně i kritický. Doplnili jsme řadu zajímavých odkazů na stránky často i našich soupeřů, zavedli jsme novou pravidelnou rubriku Rozhovor měsíce, snažili jsme se prezentovat také statistiky; zejména tabulku střelců, přinášíme pravidelně ankety na různé zajímavé témata a celou další řadu různých vylepšení. Snažíme se v maximální míře informovat a fotograficky dokumentovat i vše co se děje v zázemí klubu a při údržbě našeho hřiště.Z našich stránek je z velké části čerpáno v Týneckém bodlu, které nově vychází ke každému domácímu zápasu a současně se materiály z těchto stránek objevují v Týneckých listech. Cílem těchto novinek bylo, aby stále více příznivců bylo informováno jak náš klub žije a abychom získali co nejvíce nových příznivců a fanoušků. Výsledkem a i měřítkem je jistě u takovýchto stránek vždy návštěvnost a troufneme si neskromně říct, že ta překonala i naše nejoptimističtější předpoklady, protože týdenní návštěvnost v jednu chvíli atakovala neuvěřitelných 1300 návštěv, přičemž denní rekord se blížil 250 návštěvám. A co je ještě neuvěřitelnější je seznam zemí ze kterých jsme zaznamenali přístup na naše stránky: Slovensko, Francie, Brazílie, Dominikánská republika, Rakousko, USA, Dánsko, Bosna a Hercegovina, Irsko, Chile, Švýcarsko a dále Švédsko, Německo, Rumunsko, Polsko, Španělsko, Itálie a Maďarsko a to věřte, že jsme si ani jednu zemi nevymysleli.
Za tuto přízeň Vám skutečně upřímně děkujeme a věříme, že ji zachováte i v roce 2009. My Vám pro změnu slibujeme, že se budeme snažit, aby naše stránky byly stále hezčí, aktuálnější a měly stále více návštěvníků. Máte-li jakýkoliv nápad nebo jakékoliv materiály z historie Týnecké kopané neváhejte nás kontaktovat na náš klubový e-mail. Uvítáme jakékoliv materiály o naší mládežnické kopané a v neposlední řadě jestli máte potřebu říct jakýkoliv svůj názor a to slušnou formou nebojte se a napište na naše fórum. Nezapomeňte hlasovat v našich anketách a hlavně si jistě naše stránky dejte do oblíbených a dejte o nich vědět svým kamarádům, známým a klidně i našim soupeřům.
Věříme, že v roce 2009 budeme přinášet samé dobré zprávy a že od léta již budeme oficiálními stránkami účastníka I.B třídy. Ať i v příštím roce žije Týnecký fotbal a nechť chodí na naše zápasy co nejvíce fanoušků a všichni společně pravidelně několikrát během našich utkání křičíme goooooooooooooooooooooooool.