Rozhovor s trenérem mužů Petrem Lakomým 

 

Ve středu začíná příprava na naši premiérovou sezonu v I.B třídě, jak
se těšíš?

Na úvod bych chtel pozdravit všechny naše fanoušky a poděkovat jim za podporu, při naší úspěšné cestě za postupem z okresního přeboru do 1.B třídy. Věřím, že nás podpoříte i v letošní sezoně... Budeme to rozhodně potřebovat! Na novou sezonu se určitě moc těším-a věřím, že nejen já,ale také všichni hráči, funkcionáři a fanoušci! 1.b třída mužů se údajně ještě v Týnci nehrála, tak doufám,že si toho všichni budeme vážit a společně si to budeme užívat.

Jaký tréninkový plán máš připravený?

Trénovat začínáme 1.7 - první dva týdny to bude 3x týdně-(což asi nebude moc příjemná část přípravy, ale bohužel bez toho by asi 1.B šla hrát, jen velice těžko! Ale s tím se po postupu muselo počítat, že na trénincích budeme muset všichni přidat a dobře se připravit. Věřím, že všichni hráči to odmakají poctivě a budou nachystaní na novou sezonu!)- dále 2x týdně plus přípravný zápas.
Společně s Lukášem Magnou, se kterým tým společně povedeme, zahájíme přípravu o něco dříve než soupeři,tak doufám, že nám to pomůže k dobrým výsledkům a spokojenosti všech co fandí týneckému fotbalu!

Kolik přípravných zápasů a s kým by jsi rád sehrál?

Hrát by se mělo pravděpodobně 3x nebo 4x. Soupeře zatím domlouváme.

Jak široký kádr chceš mít a kolik posil by jsi si přál?

Co se týče posil,tak si myslím, že největší posilou jsou dorostenci, kteří dokazují,že budou v týmu platní a že se stanou pevnou součástí základní sestavy... Pokud by se, ale povedlo přivést jednoho zkušeného fotbalistu, určitě by to bylo,jenom dobře. Pokud ne, tak budeme muset všichni o to víc potrénovat a zvládnout to i bez posil!!!

Již je známý los pro podzimní část - v premiéře přivítáme doma Paseku co na tohoto soupeře pro úvod soutěže říkáš?

První zápas s Pasekou...-já věřím, že pokud letní přípravu odtrénujeme, tak jak je naplánováno-rozhodně se nemusíme bát ...a o první 3 body se porveme ze všech sil!!!! Určitě k nám, ale přijedou mnohem kvalitnější soupeři-(tím nechci nijak podcenit Paseku)-a proto by bylo dobré začít sezonu výhrou!!! PS -myslím, že letošní zakončená se opravdu povedla-(hlavně naši dorostenci na to budou ještě dlouho vzpomínat)-a právě proto, aby se i příští rok, sezona zapíjela v tak dobré náladě, -musíme na trenincích všichni máknout, aby byl za rok po sezoně opět důvod k úsměvu!!!

Děkujem za rozhovor