Letošní ročník II. třídy zažil v neděli velké finále. Přes krajně nepříznivé počasí zavítalo na toto velmi prestižní derby na 400 fanoušků a jistě své návštěvy nelitovali. Viděli utkání hrající oboustranně v maximálním nasazení a oba týmy se rvaly o výsledek. Hosté si byli vědomi, že potřebuji na našem hřišti vyhrát a tak začali aktivně. Našemu týmu pod taktovkou kapitána Jirky Jabůrka hrálo velmi pozorně v obraně a po úvodní aktivitě hostů přišly tři tvrdé direkty a jasné vedení 3:0. Hosté však z protiútoku snížili a před poločasem se ještě o další gól přiblížili a tak oba týmy odcházeli do kabin jak se později ukázalo za konečného výsledku 3:2. Druhý poločas byl ve znamení výtečných zákroků obou golmanů. Náš tým mohl několikrát odskočit do opět dvoubrankového vedení, nakonec jsme byli rádi, že před vyrovnávacím gólem soupeře rozhodčí zvedl praporek na znamení ofsajdu. Po tomto momentu hosté nezvládli emoce a utkání se již podařilo dovézt do vítězného konce. Podařilo se tak dosáhnout předsezoního cíle a to je postupu do vyšší soutěže. Hosté si jistě zaslouží uznání za výtečné představení. Konec řečí, pojďme oslavovat, jsme tam - AŤ ŽIJE VELKÝ TÝNEC A UŽ TEĎ VE ZBÝVAJÍCÍCH ZÁPASECH A VE VYŠŠÍ SOUTĚŽI - TÝNEC DO TOHO

Velký Týnec  -  Velká Bystřice    3 : 2   (3 : 2)

Br:  8. Saitz Lukáš, 12. Lakomý Petr, 24. jabůrek Jiří

Sestava:  Černý  -  Bušina, Lakomý, Dráb, Lachnit  - Dosoudil, Svačina, Jaburek, Saitz  -  Macenauer, Pospíšil

Střídání:  64. Drábek  za  Bušinu, 90. Švéda  za  Svačinu

Fotogalerie: muzi24

/album/fotogalerie-muzi24/v-t-velkabystrice-021-jpg/ /album/fotogalerie-muzi24/v-t-velkabystrice-022-jpg/ /album/fotogalerie-muzi24/v-t-velkabystrice-023-jpg/ /album/fotogalerie-muzi24/v-t-velkabystrice-024-jpg/

Odpovědět

Je zajímavé co jsem zažil.Asi tři sezony zpět,když hrál dorost Bystřice v týnci vždy to pískal Jabůrek,divné,že?Dát pískat rozhodčího,který je místní a je delegovanej svazem mluví za vše,prostě korupce od dorostu po muže,kompletně zaplacené,pokdu nevěříéš,vyžádej si ze svazu zápis a nebylo to jednopu,minimálně 2-3 krát.co k tomuhle řekneš?

Titulek Peníze....

Odpovědět

Peníze,není víc co dodat....

Vložil michal

Titulek Re: Peníze....

Odpovědět

Maximálně tak ty co Bystřice nestihla dát rozhodčímu o poločase? Dobře jsem viděl jak se p. Smětal domlouvá s jedním nejmenovaným rozhodčím z Doloplaz, který mu určitě radil co udělat? Celou přestávku stál pořadatel u dveří rozhodčích a jeden činovník Bystřice chodil po chodbě sem a tam nervózně jak tygr. :-)

Titulek Re: Re: Peníze....

Odpovědět

Neuznaná třetí branka mluví za vše.Bylo zveřejněno,že jste už chtěli koupit zápas v Těšeticích,ale tam jste dostali latu.
Být tam i druhej Sekel,máte oči pro pláč.Za rok jste zpět,tenhle mančaft nemá víc než na 2 třídu....

Vložil Radek

Odpovědět

Pravda,taky sjem zažil,když dorost Bystřice hrál v týnci a pískal to Jabůrek a ne jednou,prostě peníze a nejen u dorostů.Včerejší zápas krásně zaplacenej.co jako ta třetí branka,hráč,kterej střílel nemohl být v ofsidu,to si dělají prdel,vlastně ne prdel,ale preníze.....