Úvod našeho posledního domácího zápasu obstaralo převzetí poháru za vítěze II.třídy a k tomu Jarda Pospíšil obdržel cenu pro nejlepšího střelce soutěže.
Samotný začátek utkání rozhodl o vítězi, protože v úvodní desetiminutovce korunoval své vynikající jaro Jirka Jabůrek a dvěma góly (jeho pořadové goly 7. a 8.) uklidnil naše omlazené mužstvo pro zbytek utkání. Přestože již oběma týmům o nic nešlo, hrálo se velmi nervozně a zbytečně tvrdě. V prvním poločase se již tradičně blýskl několika výtečnými zákroky David Černý, čímž přinesl uklidnění do naší hry. Naše mužstvo se tak snažilo hrát hezkou kombinační hru, s mnoha přihrávkami do šířky a následnou snahou o rychlou přihrávku dopředu. Po jedné z takových akcí se míč dostal ke Svačinovi, který nádhernou ranou zvýšil na 3:0. Ještě do poločasu se krásně uvolnil Macenauer a drze završil velmi dobrý výkon našeho týmu na poločasových 4:0. Ve druhé půli se objevil v bráně místo Černého  Malinka. V úvodu druhé půle jsme dostali možnost kopat pokutový kop a k jeho exekuci se postavil internacionál David Baccini, který si za svůj vztah k našemu klubu více než zasloužil proměnit. A taky se tak stalo a bylo to 5:0. Na hřiště se postupně dostali další dva naši dorostenci a hosté dokázali korigovat na konečných 5:1, přestože ve zbytku utkání jsme měli ještě mnoho šancí na navýšení skore. Sezonu jsme tedy zakončili jasnou výhrou a určitě i přes problémy ji můžeme hodnotit jako velmi úspěšnou. Teď je potřeba postup oslavit a začít se připravovat na novou sezonu, abychom hráli ve vyšší soutěži důstojnou roli a vzepřeli se škarohlídům, kteří v naší anketě dávají zatím najevo, že bychom měli být hlavním kandidátem sestupu. Na podzim se těšíme na všechny fandy, ať Vás chodí ještě víc, ať Vojcan zajistí tu vlajku a Pospa ten buben a TÝNEC DO TOHO.

Velký Týnec  -  Babice    5 : 1   (4 : 0)

Br:  1. a 11. Jabůrek Jiří,  24. Svačina Milan, 40. Macenauer Josef, 51. Baccini David

Sestava:  Černý  -  Dobrovič, Lakomý, Baccini, Dosoudil  - Koláček, Svačina, Jaburek, Saitz  -  Macenauer, Pospíšil

Střídání:  46. Malinka  za  Černého,  49. Švéda  za  Koláčka,  57. Kovář  za  Macenauera

Fotogalerie: utkání Velký Týnec - Babice + zapíjená postupu :-)