Velký Týnec  -  Přerov               0 : 2     (0 : 1)                                    14.4.2013

Br:

Sestava:  Šigut  -  Coufal, Kovář, Vereš, Lintner - Horák Petr, Coufal M., Hello, Ledvina, Dvořáček - Werner, Glier

Střídání hokejově:  Grofek, Šváček, Hrudník, Fabisz, Šíma

V domácím zápase jsme nastoupili proti velmi dobrému soupeři z Přerova. V Prvním poločase bylo utkání vyrovnané, ale bohužel jsme ve dvanácté minutě dostali branku po individuální chybě. Ve druhém poločase jsme soupeře tlačili. Měli jsme několik šancí, břevno, tyčky a další těsné střely. Nicméně soupeř zvýšil z ojedinělého protiútoku. V posledních dvaceti minutách se pak soupeř válel po zemi v křečích, a rozhodčí nenastavil ani minutu. Zápas jsme odehráli velmi dobře, o porážce rozhodla neschopnost dát branku.