Velký Týnec  -  Přerov         1 : 3      (0 : 2)                            24.8.2014

Br:  Coufal Ondřej

Sestava:  Chytil – Šváček, Kovář, Grofek, Coufal T. - Kristen, Šíma, Hrudník, Charvot - Coufal O., Rác

Střídání hokejově:  Dokoupil, Látal, Majer, Pazdera, Chamlar

Ve druhém utkání sezóny přivítali dorostenci soupeře z Přerova . Protivník se podle očekávání představil s kombinační , rychlou hrou a potvrdil , že bude jedním z favoritů soutěže . V prvním poločase se opticky hrál vyrovnaný zápas . Bohužel soupeř po dvou našich osobních chybách skóroval , kdežto nám se nepodařilo využít žádnou z mnoha šancí . Výsledek poločasu byl krutý , ale zasloužený . Ve druhém poločase jsme začali výborně . Hned v úvodu snížil po krásné akci Ondřej Coufal hlavou po centru . Pak jsme měli velkou převahu , kterou jsme ale nedokázali přetavit v gólovou radost . Když soupeř zvýšil vedení čtvrt hodiny před koncem  nepovedeným centrem , který ve větru doplachtil až do opačné šibenice naší branky bylo rozhodnuto . Ve zbytku zápasu si zkušený soupeř již pohlídal vítězství a nenechal nás již předvést nic kloudného . Je potěšitelné , že jsme s velmi dobrým soupeřem hráli vyrovnanou partii a v některých partiích zápasu jsme jej jasně přehrávali . Bohužel rozhodlo proměňování šancí i trocha štěstí při třetí brance soupeře.

Autor: Charvot M.