Velký Týnec   -  Černovír              3 : 0    (1 : 0)                                      1.11.2009

Br: 26. 66. a 77. Pospíšil Jaromír

Sestava: Černý - Lachnit, Svozil, Dráb, Slováček - Švéda, Saitz, Staroba, Hejníček - Macenauer, Pospíšil

Střídání: 39. Lintner  za  Lachnita,  78. Kovařík  za  Hejníčka,  81. Homola  za  Švédu

Nedělní velmi chladné odpoledne k nám přivedlo hráče Slovanu Černovír, kteří jsou o místo před námi a před utkáním měli k dobru 5 bodů. Po zápase již můžeme konstatovat, že naše ztráta je pouze dvoubodová, což jistě bylo po velmi úspěšném vystoupení v Mohelnici naším cílem. Úvod utkání byl velmi opatrný, první velkou šanci měli hosté, nás již tradičně v ní podržel David Černý. Ve 26. Minutě jsme hned naši první velkou šanci proměnili v gol, kdy po faulu na Pepu Macenauera krásně překonal zeď a soupeřova brankáře Jarda Pospíšil 1:0. Hned z proti útoku skončila nevině vypadající střela na tyči naší brány. Do poločasu jsme měli více ze hry my, ale hosté dokázali po jednom z rohových kopů nastřelit břevno naší branky.
Druhý poločas přinesl aktivitu hostů a naše rychlé protiútoky, které znamenali velké nebezpečí pro branku hostů. Šance hostů opět znamenitě několikrát likvidoval David Černý. V 66. minutě jsme své vedení zvýšili, když po sólu Pepy Macenauera z bezprostřední blízkosti opět skóroval Jarda Pospíšil 2:0. V 77.minutě krásně vyslal Lukáš Saitz kolmou přihrávkou do brejku opět Jardu Pospíšila, který čistým hattrickem uzavřel účet utkání 3:0.
V tabulce jsme si upevnili 6. pozici, tradičně výborný byl v bráně David Černý, v obraně hraje stabilně výborně Tomáš Dráb, v záloze skvěle pracoval Lukáš Saitz a pochvalu zaslouží i oba útočníci Jarda Pospíšil za hattrick a Pepa Macenauer za neúnavnou černou práci. Zasloužená a cenná výhra, teď jen udržet si formu posledních dvou zápasů a přivézt nějaké body z Paseky. TÝNEC DO TOHO !!!