Velký Týnec   -  Slavonín              2 : 1    (0 : 0)                                      4.10.2009

Br: 70. Saitz Lukáš, 77. Pospíšil Jaromír

Sestava: Černý - Dosoudil, Staroba, Dráb, Svozil - Rosypal, Saitz, Hejníček, Slováček - Macenauer, Pospíšil

Střídání: 50. Švéda  za  Slováčka,  59. Lachnit  za  Svozila,  65. Lakomý  za  Hejníčka

Jestli jsme v dosavadním průběhu podzimu opakovaně měli pocit, že jsme několikrát zbytečně body ztratili (zejména ve Chválkovicích a Drahlově, doma s Pasekou) tak tentokrát můžeme děkovat paní Štěstěně, že nám ukázala svou příznivější tvář.
V tomto zápase se nám nedařilo vůbec nic  krajním obráncům to nešlo, v záloze držel prapor jenom Lukáš Saitz, přičemž stažení Jardy Pospíšila do zálohy nebylo dobrým tahem, taky po půlhodině hry se vysunul zpět na hrot a útočníci nedostali prakticky balon. Výsledkem toho byl fakt, že jsme za celý první poločas nevystřelili na branku a protože v první půli zahrozili jen hosté, byli fanoušci rádi, že utrpení první půle skončilo smírně 0:0.
Ovšem co přinesla druhá půle již dlouho nepamatujeme náš soupeř ze Slavonína měl jednu tutovku za druhou a kdyby byl po 65.minutách stav místo 0:1 třeba až 0:5 nemohl by se vůbec nikdo divit. Mohli jsme děkovat štěstí, neschopnosti soupeře v zakončení, Davidu Černému za jeho neskutečné zákroky a Tomáši Drábovi, který skutečně již tradičně hasil situaci ve vzduchu.
Naši hru naštěstí kladně ovlivnila všechna tři podařená střídání a konečně jsme měli šance také my. V 70.minutě jsme vybojovali standartní situaci, zahrával ji Jarda Pospíšil, který s předchozího přímého kopu nastřelil s přispěním hostujícího brankáře tyč. Tentokrát volil centr na který si krásně naběhl Lukáš Saitz a hlavou vyrovnal. O 7 minut později byl zázrak dokonán, oba hráči si vyměnili role Lukáš Saitz vysunul do běhu Jardu Pospíšila, který toto zvládá dokonale a šli jsme do vedení 2:1.
Do konce zápasu se pak již stoprocentní šance střídali na obou stranách a tak se velmi slušná návštěva nenudila. Závěrečný hvizd pak byl vysvobozením, protože tyto body se dají označit za zlaté, což jejich hodnotu nijak nesnižuje, právě naopak, protože o co míň jsme předvedli kvality o to větší bojovnost byla na naší straně k vidění. Dosáhli jsme důležité výhry, hlavně s ohledem na plný bodový zisk Chválkovic a tak můžeme o následujícím víkendu jet s klidem na hřiště vedoucího Bouzova, kde můžeme jen překvapit a my překvapíme. TÝNEC DO TOHO !!!

Fotogalerie: muži9

/album/fotogalerie-muzi91/v-t-slavonin-011-jpg/ /album/fotogalerie-muzi91/v-t-slavonin-012-jpg/ /album/fotogalerie-muzi91/v-t-slavonin-013-jpg/