PS Přerov  -  Velký Týnec            1 : 0   (0 : 0)                                        4.5.2011

Br:

Sestava:  Lengál  -  Nevřelová, Kovář, Fabisz, Grofek  -  Coufal Ondřej, Petrenec, Janáček, Šváček  -  Šíma, Charvot

Střídání:  hokejově - Staroštík, Coufal Dan

V zápase , ve kterém byl soupeř rychlejší , techničtější a v poli nás jasně přehrával , jsme statečně odolávali díky výškové převaze a síle . Soupeř hrál hlavně mezi pokutovými územími , ale naštěstí se nedostával do větších šancí ,náznaky pak pochytal jistý Lengál . Ve druhém poločase jsme si vypracovali několik střeleckých příležitostí ze střední a větší vzdálenosti , ale soupeřův gólman byl rovněž jistý . Zápas spěl k zasloužené remíze , když v poslední minutě utkání po nepřesvědčivém odkopu a následném závaru soupeř rozhodl šťastnou brankou.