Velký Týnec  -  Jeseník  B            2 : 1   (1 : 1)                                       22.5.2011

Br:  Šíma Petr, Kovář Petr

Sestava:   Suchánek - Petrenec Jan, Kovář, Fabisz, Grofek - Coufal Ondřej, Rác, Šíma, Coufal Tadeáš - Guba, Charvot

Střídání:  Novotný, Přídal, Kuba

V dalším zápase krajské soutěže starší žáci přivítali na vlastním hřišti soupeře z Jeseníku . Soupeř byl v průběžné tabulce na prvním místě, o které se dlouhodobě přetahuje s Prostějovem . Soupeř přijel oslaben o část hráčů základní sestavy , ale i my jsme museli řešit ztrátu šesti hráčů z důvodu kolize s utkáním dorostenců a nemocí . V úvodu utkání jsme byli jasně lepší a tlak vyvrcholil sólem Petra Kováře přes polovinu hřiště v 7 minutě , kdy se obránci soupeře věnovali našim útočníkům a nechali dálnici k velkému vápnu , ze kterého Petr nekompromisně zakončil pod břevno . V dalším průběhu jsme měli několik šancí bez gólového efektu . Ve druhé polovině prvního poločasu nás soupeř přehrával ve středu hřiště a zatlačil před branku , z čehož resultoval nešťastný faul v pokutovém území , po kterém soupeř z penalty vyrovnal těsně před koncem poločasu . Vstup do druhé poloviny nám opět vyšel . Ve druhé minutě vystřelil Kovář ze střední vzdálenosti , střela byla sražena obránci a z chumlu před brankou zakončoval Petr Šíma . Zbytek zápasu byl vyrovnaný , na obou stranách bylo několik slibných šancí , ale branka již nepadla . Vítězství nad jedním z lídru soutěže je cenné , celý tým zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a plnění pokynů . Obzvláště pak zaslouží pochvalu mladší žáci , kteří byli pro výpadky v sestavě nuceni zaskakovat a svou úlohu zvládli výtečně.