Velký Týnec  -  Kostelec na Hané            1 : 1   (0 : 1)                           5.6.2011

Br:  Kovář Petr

Sestava:  Suchánek - Nevřelová, Kovář, Fabisz, Grofek - Janáček, Šváček, Petrenec Jan, Šíma - Charvot , Guba

Střídání:  Lengál, Coufal Dan, Coufal Tadeáš , Coufal Ondřej, Rác

V posledním domácím utkání jsme přivítali soupeře z Kostelce na Hané . Soupeř měl před utkáním stejný bodový zisk . Utkání probíhalo v nesnesitelném vedru , kterému odpovídal mdlý výkon obou družstev .  Do utkání jsme vstoupili nepochopitelně nesoustředěně a z prvního útoku soupeře jsme inkasovali . V průběhu prvního poločasu jsme pak sice měli územní převahu , ale nedostávali jsme se do šancí . Soupeř s několika ojedinělých útoků hrozil více , vše však řešil spolehlivý Suchánek v brance . Ve druhé půli jsme konečně místy začali hrát kombinační fotbal , nicméně tentokrát jsme si vyprali i poměrně velký hrnec smůly . Janáček a Kovář trefili brankovou konstrukci , další střely pak mířily těsně mimo branku soupeře . Přestože převaha ve druhé půli již byla jasná podařilo se nám pouze vyrovnat , když soupeřův obránce po souboji s Charvotem zahrál rukou a následný pokutový kop s přehledem proměnil Kovář .