Velký Týnec  -  Červenka          3 : 3        (1 : 1)                                    22.10.2011

Br:  51. a  59. Černík Lukáš, 9. Kaláb Daniel

Sestava:  Petrenec  -  Jahoda, Kaláb, Maluš  -  Podivinský, Hynek O., Černík  -  Majer

Střídání hokejově:  Hlaváč, Švéda

Mladší žáci odehráli nešťastné  utkání proti soupeři ze Červenky. Prakticky po celý zápas bylo utkání v poli vyrovnané. Nicméně my jsme měli výrazně větší množství šancí. Soupeře podržel fantastickým výkonem brankář, který zlikvidoval několik gólových střel z bezprostřední blízkosti a několikrát ho zachránila konstrukce branky. Po našem velkém tlaku, bez efektu skóroval soupeř v 7 minutě. Naštěstí vzápětí srovnal Kaláb z přímého kopu.  Poté jsme do poločasu promarnili spoustu možností. V druhém poločase jsme nadále tlačili, ale branky dával v úvodu soupeř. Až v samotném závěru se naštěstí podařilo dvěma góly Lukáše Černíka srovnat. Při mohutném tlaku se objevila okénka v naší obraně a nutno poznamenat, že remízu v závěru podržel Vojta Petrenec spolehlivými zákroky. Výslede je vzhledem k průběhu zápasu příznivý, ale při proměnění alespoň části šancí jsme nemuseli mít žádné starosti.