Velký Týnec  -  Přerov               2 : 4        (1 : 1)                                  15.4.2012

Br:  Černík Lukáš  2x

Sestava:  Petrenec  -  Majer, Kaláb, Švéda  -  Soliar, Jahoda, Podivinský  -  Černík

Střídání hokejově:  Hlaváč, Zatloukal, Jeřábek

I mladší žáci přivítali v prvním jarním domácím utkání suverénního lídra soutěže z Přerova. Z výsledku jsme měli obavy, vzhledem k chybějícím hráčům z důvodu nemocí i debaklu z podzimního utkání. Na hřišti jsme však sehráli naprosto vyrovnanou partii. V 7 minutě jsme šli dokonce do vedení po krásné akci Černíka. Soupeř poměrně brzy vyrovnal. Zbytek prvního poločasu probíhal v tlaku soupeře, kdy jsme ale několikrát hrozili z rychlých protiútoků. Šance soupeřů vesměs výborně pochytal Petrenec. Hned v úvodu druhého poločasu po chybách obrany šel soupeř do vedení 3:1. Další průběh byl vyrovnaný, a šest minut před koncem jsme se druhou brankou Černíka dostali do kontaktu. V posledních minutách jsme měli výrazný tlak, Kaláb nastřelil tyč, ale v předposlední minutě po ojedinělé akci soupeře přišla přísná penalta, která stanovila konečný výsledek. Positivem je zapojení benjamínků Zatloukal, Jeřábek, kteří podali slibný výkon a mezi staršími hráči se rozhodně neztratili.