Slatinice  -  Velký Týnec               3 : 7         (2 : 4)                                21.4.2012

Br:  Černík Lukáš 3x, Soliar Martin 2x, Kaláb Daniel, Jahoda Petr

Sestava:  Petrenec - Švéda, Kaláb, Majer - Podivinský, Soliar, Jahoda - Černík

Střídání hokejově:  Hlaváč, Hynek David, Cahel, Zatloukal

K dalšímu utkání jsme nastoupili ve Slatinicích. Soupeř měl sice větší a silnější hráče. Ale naši hoši předvedli výborný výkon. Hlavně překvapili nejmenší benjamínci Cahel, Hynek a Zatloukal, kteří bojovali proti o několik let starším hráčům, jako proti sobě rovným. V první půli jsme soupeři odskočili díky střelecké potenci Lukáše Černíka, který během 14 minut nastřílel hattrick. Soupeř sice několik krát snižoval, ale vždy se nám podařilo udržovat dostatečný brankový odstup. Je potřeba pochválit všechny hráče za předvedený výkon a doufáme, že v dalších utkáních potvrdíme zlepšení formy dalšími vítězstvími.