Brodek u Přerova   -   Velký Týnec              4 : 6         (1 : 3)                  9.6.2012

Br:  Černík Lukáš  3x, Kaláb Daniel  2x, Hynek Ondřej

Sestava:  Soliar - Majer, Kaláb, Maluš - Švéda, Podivinský, Černík - Jahoda

Střídání hokejově:  Hynek Ondřej, Hynek David, Cahel

Mladší žáci v Brodku přesvědčili o výrazném zlepšení své hry na jaře. Soupeř, který nás na podzim jasně přehrál, zjevně neočekával kvalitu, se kterou jsme na něj dnes vyrukovali. Přestože většina hráčů byla unavena z utkání za starší všichni bojovali. Omluveného Vojtu Petrence v brance výborně zastoupil Martin Soliar. V poli sice soupeř lépe kombinoval krátkými přihrávkami, ale naše rychlé kontry po dlouhých přesných nákopech byly smrtící. Do vedení jsme šli brankou Ondřeje Hynka v 5. minutě, soupeř sice vzápětí srovnal, ale do poločasu se prosadili ještě Lukáš Černík a Daniel Kaláb. Ihned po začátku druhého poločasu prokombinoval soupeř naší obranu až do kuchyně. Ale poté jsme opět navyšovali svůj náskok. V závěru zápasu sice docházely síly, ale náskok se nám podařilo udržet, a zaslouženě jsme zvítězili. Oproti minulému zápasu byla důležitá účast benjamínků Mikeše Cahela a Davida Hynka, kteří sice díky svému věku nerozhodují zápasy, ale jejich velmi zodpovědný výkon dovolí nechat odpočinout unavené starší hráče, kteří poté s novým elánem rozhodují zápasy.