Velký Týnec  -  Nové Sady          5 : 4   (? : ?)                                        4.9.2011

Br:  Kaláb Daniel  3x, Jahoda Petr, Hynek Ondřej

Sestava:  Petrenec  -  Volf, Kaláb, Habáň, Podivinský Jahoda, Hynek

Střídání hokejově:  Malúš, Švéda, Majer

Mladší žáci se ke druhému utkání sešli konečně ve větším počtu, tudíž bylo možné  střídání. Toto se projevilo na výkonu i konečném výsledku. Hned v úvodu jsme měli několik šancí, které se nepodařilo proměnit, ale přesto jsme šli do vedení poté co soupeř fauloval pronikajícího Ondru Hynka, který následně s přehledem proměnil pokutový kop 1:0. V dalším průběhu jsme vedení zvýšili po samostatném průniku Dana Kalába 2:0. V závěru poločasu nás však soupeř zatlačil a vyrovnal 2:2. Ve druhém poločase již bylo patrné, že početnější soupeř více šetří síly. Byli jsme pod stálým tlakem, ale naštěstí soupeř často netrefoval branku a množství šancí zneškodnil gólman Vojta Petrenec . Opakovaně se nám podařilo po dvou průnicích Dana Kalába, a přímé brance z rohového kopu Petra Jahody brankově odskočit, a přestože soupeř vždy snížil, těsné vítězství jsme ubránili 5:4.  Je třeba vyzdvihnout bojovný výkon všech hráčů, ale obzvláště pak nasazení a brankovou potenci Dana Kalába, který měl již v nohách předchozí utkání starších žáků.