Chomoutov  -  Velký Týnec        1 : 3         (1 : 2)                               15.10.2011

Br:  33. a 41. Charvot David,  8. Fabisz Lukáš

Sestava:  Suchánek  -  Janáček, Kovář, Peikert, Coufal D.  -  Fabisz, Rác, Coufal O., Kaláb  -  Coufal T., Charvot

Střídání hokejově:  Novotný, Horák, Ryšavý, Kuba

Zavítali jsme na hřiště třetího družstva průběžné tabulky. Zápas jsme od prvních minut měli plně ve své režii. Soupeře jsme přehrávali. Již v 8. minutě zakončil Fabisz v pokutovém území, poté co jsme vybojovali míč ze zmatků po předchozí standardní situaci.  Za tři minuty soupeř vyrovnal po dorážce z bezprostřední blízkosti. Naštěstí to byla poslední větší šance soupeře. Během prvního poločasu se valily brejky na soupeřovu branku, kdy obzvláště Tadeáš Coufal měl i smůlu v zakončení. Těsně před přestávkou z úniku Charvot vystřelil do brankáře, T. Coufal poté získal míč, který předložil před prázdnou branku k zakončení Charvotovi. Po přestávce opět Charvot zvyšoval podél brankáře po úniku z poloviny hřiště. V dalším průběhu jsme měli ještě několik šancí, obzvláště střely z větších vzdáleností Janáčka, T. Coufala a Charvota jen těsně míjely konstrukci branky.