Velký Týnec  -  Nemilany              6 : 3         (4 : 0)                              27.5.2012

Br:  Fabisz Lukáš  3x, Charvot David, Hrudník Stanislav, Coufal Tadeáš

Sestava:  Suchánek  -  Kaláb, Kovář, Peikert, Janáček  -  Coufal Daniel, Coufal Tadeáš, Hrudník, Fabisz  -  Rác, Charvot

Střídání hokejově:  Kopecký, Petrenec, Majer

V dalším domácím utkání jsme nastoupili proti soupeři, který byl  v průběžné tabulce na druhém místě a zatím prohrál pouze utkání se suverénním Přerovem. Na podzim  jsme v Nemilanech prohráli poměrně jasně. Do utkání jsme však vstoupili jako vítr. V prvním poločase jsme soupeře nepustili naprosto k žádné šanci. Drtivým tlakem a využitím příležitostí jsme si připravili jasné vedení 4:0.  O výborný  vstup se zasloužil především  efektivní Lukáš Fabisz, který soupeři nasázel hattrick. První branku vstřelil po důrazném napadání brankáře při malé domů, druhou pak střelou z úniku z poměrně velkého úhlu, když gólman soupeře nepochopitelně vyběhl a Lukášovi se podařilo jej přehodit. Třetí branku pak vstřelil Lukáš hlavou po rohovém kopu excelentně zahraném Tadeášem Coufalem. Konečně se v zápase podařilo zužitkovat nácvik standardních situací z tréninku. Skóre prvního poločasu uzavřel Charvot do prázdné branky poté co k němu prošel celým vápnem centr z křídla. Ve druhém poločase jsme již povolili v tlaku, soupeř se začal dostávat do šancí, místy nás přehrával. Postupně soupeř vstřelil tři branky , na které jsme však vždy dokázali odpovědět nejprve hlavičkou Hrudníka po dalším rohovém kopu a následně využil Tadeáš Coufal další chyby obrany a brankáře při malé domů. Tudíž jsme zaslouženě udrželi cenné vítězství se silným soupeřem.