Hlubočky  -  Velký Týnec          1 : 1     (0 : 0)                                     27.8.2011

branky:  Kaláb

Sestava:  Suchánek - Coufal Ondřej, Peikert, Kaláb, Přidal - Coufal Daniel, Janáček, Kovář, Fabisz  -  Jahoda, Charvot

Střídání hokejově:  Petrenec, Hynek Ondřej, Habáň, Horák, Malúš

K prvnímu zápasu nového ročníku krajské soutěže jsme vyjeli do Hluboček. Zápas se odehrál v nesnesitelném horku. Několik chybějících starších žáků jsme museli nahradit mladšími žáky. Přesto jsme po většinu utkání soupeře přehrávali. Bohužel se nepodařilo proměnit několik pěkných příležitostí ( Charvot, Fabisz, Janáček ). I proto byl stav po prvním poločase bezbrankový. V druhé půli jsme opět byli aktivnější. Ve 45 minutě skóroval ze skrumáže v pokutovém území Kaláb. Soupeř se sice nedostával do vyložených šancí, ale ohrožoval naší branku poměrně zdařilou střelbou z větší vzdálenosti, když 2 x trefil brankovou konstrukci. 5 minut před koncem propadl velmi dobře kopnutý rohový kop našemu brankáři mezi rukavicemi a od zadní tyče se odrazil do branky. Tlak v závěru zápasu již další branku nepřinesl a proto zápas skončil zaslouženou remízou.