V dalším utkání turnaje jsme narazili na momentálně třetí tým 1.B. třídy  TJ Sokol Bohuňovice. Na začátku utkání nás soupeř překvapil aktivní hrou a vytvořil si územní převahu. S přibývajícím časem se hra vyrovnala a vytvořili jsme si několik šancí, které zůstaly nevyužity.  Po chybě na naší levé straně nás soupeř potrestal vedoucím gólem. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, z čehož pramenila i vyrovnávací branka, kterou si soupeř srazil do vlastní sítě po střele Radima Novotného. Za zmínku stojí šance Petra Lakomého, který krásnou střelou z hranice vápna trefil tyč a míč doslova kopíroval brankovou čáru. Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu jako první, kdy se střídaly šance na obou stranách. Soupeř měl nepatrně na vrch a nám se nedařilo přesně rozehrát míč. Bohuňovice využily chybu našeho obránce, když špatně vystoupil proti protihráči a ten prostřelil jinak výborně chytajícího Davida Černého. Poté následoval neodpískaný faul ve vápně na pronikajícího Martina Rosypala a o několik minut později branka v naší síti na 3 : 1, která zaváněla ofsajdem. Rozhodčí tohoto zápasu bezpochyby patřil k nejslabšímu článku na hřišti, jelikož utkání oboustranně nezvládal. I přesto nám nezbývá než poblahopřát soupeři, který zvítězil zaslouženě.

Velký Týnec   -   Bohuňovice    1 : 3   (1 : 1)

Br:  40. Novotný Radim

Sestava:   Černý  -  Bušina, Prečan, Procházka, Lintner  -  Pazdera, Svozil, Lakomý, Koláček  -  Macenauer, Pospíšil

Střídání:   Novotný, Dráb, Strnad, Rosypal,   střídalo se hokejově

Fotogalerie: V.T. - Bohuňovice

/album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-1-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-3-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-2-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-4-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-5-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-6-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-7-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-8-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-bohunovice/vt-boh-7-2-2009-9-jpg/