Také druhé jarní vystoupení našich mužů bylo na hřišti soupeře - sobotní slunečné odpoledne vidělo v 17.kole na hřišti v Náměšti na Hané naše další vítězství, tentokrát 3:1, když již o poločase jsme vedli 1:0. První půle byla oboustranně opatrná s minimem šancí. Hned v úvodu utkání se zranil náš obránce Aleš Procházka a na hřišti se objevil po delší době fanoušky oblíbený italský plejer v našich službách David Baccini. Jedinou branku prvního poločasu zařídil celé utkání výborně a s nasazením hrající Jarda Pospíšil. Druhá půle byla otevřenější a také pro fanoušky zajímavější. Naše vedení zvýšil po faulu na unikajícího Jardu Pospíšila z následného přímého kopu Petr Lakomý - a byl to gol výstavní, protože Lakoš vymetl zcela dokonale pavučinu domácí branky. Tento gol by byl ozdobou i naší ligy, protože šlo o klasickou šibenici nebo chcete-li vinkl (což je perfektně zachyceno na fotografii číslo 12 nebo na hlavní straně). Téměř vzápětí opět unikl rychlonohý Jarda Pospíšil a domácí opět zatáhli za záchranou brzdu - faulem. Byl z toho pokutový kop, který zcela chladnokrevně proměnil Bob Prečan hrající celé utkání s velkou jistotou. Bohužel tradičně v závěru jsme přišli o čisté konto, když domácí po rohovém kopu využili našeho zaváhání v obraně a hlavou korigovali na z jejich pohledu konečných 1:3. Utkání sledovalo velmi slušně zaplněné hlediště - odhadem na 200 diváků. Daří se nám tak stále držet v letošním ročníku II.třídy neporazitelnost a můžeme se těšit na příští víkend a jistě vypjaté derby s Doloplazy. Jestli naší hře však lze něco vytknout, tak je to jistě to, že zbytečně nakopáváme míče dopředu a nehrajeme více kombinačně. Jinak pohled na tabulku je příjemný a musíme jít za dalšími výhrami.
V Pňovicích jsme dali dva goly, v Náměšti tři, takže Doloplazy vychází na čtyři...........to jen tak nakonec abychom začali vytvářet správnou atmosféru na jistě velmi očekávané derby.....Týnec do toho

Náměšť na Hané  -  Velký Týnec    1 : 3   (0 : 1)

Br:   22. Pospíšil Jaromír,  59. Lakomý Petr, 60. Prečan Robert

Sestava:  Černý  -  Procházka, Prečan, Zlámal, Svozil  -  Rosypal, Jabůrek, Lakomý, Pazdera  -  Svačina, Pospíšil

Střídání:  10. Baccini  za  Procházku,  67. Žádník  za  Pazderu,  78. Koláček  za  Svozila