V předposledním kole jsme zavítali k dalšímu derby utkání na hřiště Přáslavic. První poločas se odehrál v klidném tempu, naši hráči se snažili o kombinační hru. Naše aktivita byla korunována vedoucí branku v poslední době pravidelně výborně hrajícího kapitána Jirky Jabůrka. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu.Změna nastala po brutálním a naprosto chybně jen žlutou kartou potrestaném zákroku útočníka domácích na našeho golmana Davida Černého. Domácí po-té převzali aktivitu a dvěma slepenými goly otočili skore na 2:1. Po-té jsme se snažili hru otevřít a dostat domácí pod tlak, Ti však vyráželi do nebezpečných brejků. V poslední minutě domácí zužitkovali standardku, když neudržel balon náš golman a domácí kanonýr Kundrt, který završil hattrick. Porážka v tomto prestižním utkání jistě mrzí, my se však již musíme soustředit na příští sezonu a rozhodně dávat prostor talentovaným hráčům s dorostu. Zápas jen opět potvrdil, že pro působení ve vyšší soutěži je potřeba mít co nejširší kádr, aby na lavičce bylo kam sáhnout a reagovat na vývoj utkání. Potěšila opět velmi početná skupina příznivců týnecké kopané, která přijela Kohúty povzbudit.

Přáslavice  -  Velký Týnec     3 : 1    (0 : 1)

Br:  40. Jabůrek Jiří

Sestava:  Černý  -  Dosoudil, Lakomý, Dráb, Koláček  - Kovář, Svačina, Jaburek, Macenauer  -  Žádník, Pospíšil

Střídání:   67. Svozil  za  Koláčka,  81. Malinka  za  Žádníka

Fotogalerie: muzi25

/album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-001-jpg/ /album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-002-jpg/ /album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-003-jpg/ /album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-004-jpg/ /album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-005-jpg/ /album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-006-jpg/ /album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-007-jpg/ /album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-008-jpg/ /album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-009-jpg/ /album/fotogalerie-muzi25/praslavice-v-t-010-jpg/