Vážení rodiče a příznivci našich nejmenších fotbalistů,

výkonný výbor FAČR rozhodl o striktním zákazu zveřejňování výsledků benjamínků na veřejně přístupných webech, proto i my jsme nuceni se tomuto rozhodnutí podřídit a našich stránkách již výsledky benjamínkovských družstev nesmíme zveřejňovat. O výsledcích se Vás budeme snažit informovat alespoň na vývěskách - fotbalová vývěska u pošty, novou vývěsku v nejbližší době chystáme také v areálu hřiště. Děkujeme za pochopení. 

Starší benjamínci

 
Starší benjamínci nastupovali do soutěže bez velkých ambicí. Jejich kategorie je totiž určena pro hráče ročníků 2005, 2006 a v našem oddíle působí pouze 7 hráčů ročníku 2006. Jelikož naším cílem je postupné obnovení všech žákovských kategorií, přihlásili jsme do soutěže i tuto početně nejslabší skupinu hráčů, abychom si děti udrželi a neodcházeli na hostování do okolních obcí, a do soutěže je doplňujeme mladšími benjamínky. Proto pro nás výsledky starších benkamínků byly příjemným překvapením, kdy v tomto složení obstáli se ctí, turnaj pořádaný doma dokonce vyhráli a celou dobu se prali s Tršicemi o celkové 3. místo. Nakonec skončili 4. pouze na základě vzájemného zápasu.

 

V druhé části turnajů dochází k přelosování skupin, kdy jsou k sobě zařazeny výkonnostně podobná družstva. Kluci opět dosahují v konkurenci starších soupeřů slušných výsledků, o čemž svědčí druhé a třetí místo v jednotlivých turnajích a vyrovnané výsledky jednotlivých zápasů. 

 

Mladší benjamínci

Naše momentálně nejsilnější benjamínkovské družstvo (ročníky 2007 a 2008), které prošlo první částí letošních turnajů benjamínků bez jediné porážky či remízy, ve skupině skončili s 36 body na prvním místě s náskokem 17 bodů na druhou Velkou Bystřici. 
 
Druhá část turnajů je rozlosována podle výsledků 1. části, takže naši borci už dostali silnější soupeře. V prvních dvou odehraných turnajů i přes nalosované silné soupeře zatím nenašli přemožitele!!! Dobré výsledky kluky motivují a je na nich vidět ohromná radost ze hry a proto jim i do dalších bojů držme palce!!!
 

Nejmladší benjamínci

Početné družstvo našich nejmladších ročníků 2009 a 2010 začalo trénovat v jarních měsících letošního roku a hráči přibývají průběžně, takže výsledky možná trochu odpovídají jejich hráčské nezkušenosti. Na druhou stranu je z jejich výsledků vidět rychlé zlepšování, jak se do hry děti teprve postupně dostávají (i naši úspěšní mladší benjamínci začínali kdysi samou prohrou), vždyť v prvním turnaji vstřelili pouze 2 góly a, v posledním již 9 a postupně přidali i remízu a výhru! Takže našim mladým borcům přejeme, aby jim vzestupná tendence výkonů vydržela i do dalších kol! 

 

V turnaji ve druhé části turnajů se potvrdila vzestupná tendence výkonů nejmladších hráčů. Byli podle výsledků prvního kola nalosováni do skupiny výkonnostně podobných družstev, což jim určitě pomohlo i motivačně, kdy dosáhli dvou výher a díky tomu se jim podařilo obsadit krásné druhé místo! Jen tak dál, kluci!!!