MUŽI  -  Lion sport  1.B  skupina B

 

Kolo Termín Den Čas Domácí Hosté Výsledek
2. 12.8. SO 17:00 Lužice V.Týnec 3:3
3. 20.8. NE 16:30 V.Týnec Hněvotín 2:0
4. 27.8. NE 16:30 Vícov V.Týnec 1:1
5. 3.9. NE 16:00 V.Týnec Pňovice 3:1
6. 9.9. SO 16:00 Mor. Beroun V.Týnec 0:1
7. 17.9. NE 15:30 V.Týnec Haňovice 9:0
8. 23.9. SO 15:30 Olšany V.Týnec  1:1 
9. 1.10. NE 15:00 V.Týnec Černovír 3:1
10. 8.10. NE 15:00 V.Týnec Prostějov 3:6
11. 15.10. NE 15:00 Lutín V.Týnec 0:0
12. 22.10. NE 14:30 V.Týnec Kožušany 2:6
13. 28.10. SO 14:30 Chomoutov V.Týnec 2:5
1. 5.11. NE 14:00 V.Týnec Doloplazy 6:0
14. 24.3. NE 15:00 Doloplazy V.Týnec 2:0
15. 31.3. NE 15:30 V.Týnec Lužice 0:1
16. 6.4  SO  15:30 Hněvotín  V.Týnec 0:0
17. 14.4.  NE  15:30  V.Týnec Vícov   
18. 21.4.  NE  16:00  Pňovice V.Týnec  
19. 28.4.  NE  16:00  V.Týnec M.Beroun  
20.   5.5.  NE  17:00  Haňovice  V.Týnec  
21.   12.5.  NE  16:30  V.Týnec Olšany   
22. 19.5. NE  10:00 Černovír V.Týnec  
23.  25.5.  SO 17:00  Haná Pr.  V.Týnec  
24. 2.6. NE 17:00  V.Týnec Lutín  
25.    9.6.  NE 17:00  Kožušany  V.Týnec  
26.  16.6. NE 17:00 V.Týnec Chomoutov  

 

DOROST - Krajská soutěž sk. A

 

Kolo Termín Den Čas Domácí Hosté Výsledek
4. 27.8. NE 10:15 Hlubočky V.Týnec/Grygov 0:5
5. 2.9. SO 10:00 V.Týnec/Grygov Slatinice 2:3p.
2. 6.9. ST 17:00 V. Losiny V.Týnec/Grygov 2:3
6. 10.9. NE 10:00 Olšany/Těšetice V.Týnec/Grygov 2:3
7. 17.9. NE 10:00 V.Týnec/Grygov Česká Ves 5:1
8. 24.9. NE 10:00 Plumlov/Protivanov V.Týnec/Grygov 0:3
9. 1.10. NE 10:00 V.Týnec/Grygov Dolany 1:2p.
10. 8.10. NE 10:00 V.Týnec/Grygov Čechovice B 8:0
11. 15.10. NE 10:00 Lutín/Hněvotín V.Týnec/Grygov 1:8
12. 22.10. NE 10:00 V.Týnec/Grygov Litovel 2:0
3. 25.10. ST 15:00 V.Týnec/Grygov V. Bystřice 4:2
13. 28.10. SO 10:00 Jesenec/Přemyslovice V.Týnec/Grygov 1:3
1. 12.11. NE 10:00 V.Týnec/Grygov Lužice 3:4
14. 23.3. SO 10:00 Lužice V.Týnec 1:3
15. 30.3. SO 10:00 V.Týnec Velké Losiny 5:0
16. 7.4  NE  10:00 V.Bystřice V.Týnec 1:2
17. 13.4.  SO  10:00  V.Týnec Hlubočky  
18. 20.4.  SO  13:45  Slatinice V.Týnec   
19. 27.4.  SO  10:00  V.Týnec Olšany/Těšetice  
20.   4.5.  SO  13:45  Česká Ves V.Týnec  
21.   11.5.  SO  10:00  V.Týnec Plumlov/Protivanov  
22. 19.5. NE  10:00 Dolany V.Týnec  
23.  26.6.  NE 10:00  Čechovice B V.Týnec  
24. 1.6.  SO 10:00  V.Týnec Lutín/Hněvotín  
25. 8.6. SO 10:30 Litovel V.Týnec  
26. 15.6. SO 10:00 V.Týnec Jesenec/Přemyslovice