Dub nad Moravou  -  Velký Týnec        2 : 4    (0 : 1)                               14.8.2010

Br: Klabačka Martin, Švéda Filip, Kovařík Pavel

Sestava:  Šigut - Kovář P., Hradil, Zdařil,Čech - Kovařík, Ehrenberger, Helfer, Vereš - Šváček, Švéda

Střídání:  10.  Kovář M.  za  Ehrenbergera,  60. Klabačka  za  Kováře M.

V prvním utkání sezóny jsme nastoupili ve slátané sestavě na hřišti Dubu nad Moravou. Začátek přinesl šok pro obě strany. V 6 minutě Dub inkasoval první branku, kterou vstřelil po pohledné kombinaci Filip Švéda, a my jsme po 10 minutách přišli o středního záložníka Tomáše Ehrenbergera, který si zlomil klíční kost. Do konce prvního poločasu se nic zajímavého nepřihodilo. Na začátku druhého poločasu zvýšil náš náskok Pavel Kovářík. Po tomhle gólu měli domácí mírně navrch a z tlaku vytěžili snižující branku na 2:1. Tento gól nás probudil a opět jsme zvýšili tempo hry. Z rychlých protiútoků vstřelil 2 branky střídající Martin Klabačka. V závěru domácí snížili na 4:2 a díky bojovnosti jsme tohle skóre udrželi. Skvělé výkony podali oba starší žáci, kteří nastoupili v základní sestavě a také oblékli poprvé dres dorostu.