Červenka  -  Velký Týnec             2 : 3     (2 : 0)                                     2.4.2011

Br: 15. Lintner Jan, 25. Klabačka Martin, 90. Šváček Miroslav

Sestava: Šigut - Hradil, Zdařil, Lintner, Vereš - Klabačka, Ehrenberger, Helfer, Majer - Kovařík, Švéda

Střídání:

V 1. jarním kole jsme zajížděli do Červenky jako lídr tabulky. Začátek byl poněkud ospalý, hrálo se nejčastěji ve středu hřiště, ale po patnácti minutách jsem se již rozkoukali a začali soupeře tlačit. Naše kombinační pokusy vedly k mnoha dobrým šancím, ale my je nevyužili. První branka padla po rohovém kopu. Branku vstřelil Jan Lintner - 0:1. Náš tlak pokračoval. Odměnou byl gól Martina Klabačky, kterému předložil míč do stoprocentní šance J. Helfer po krásné kombinaci - 0:2. Dále jsme pokračovali v tlaku, ale po obrovské chybě rozhodčího, přehlédnutí dvoumetrového ofsajdu jsme obdrželi branku - 1:2. Ve druhém poločase se nám už tolik nedařilo držet míč, ale stále jsem měli převahu. Domácí však hrozili z dlouhých nákopů. Po chybě obrany jsme obdrželi, asi sedm minut před koncem, druhý, vyrovnávací gól - 2:2. Tento gól pro nás byl jako studená sprcha a vyhecoval nás k závěrečnému náporu, který nám vynesl třetí gól těsně před koncem utkání!! Po výtečném centru T. Ehrenbergera a nádherném zakončení hlavou Mirka Šváčka jsme již zase vedli - 2:3. Tento výsledek jsme udrželi a odvezli jsme si tři body.

autor: Vereš Ondřej