Velký Týnec  -  Slatinice        0 : 4    (0 : 1)                                            21.8.2010

Sestava:  Šigut - Lintner, Hradil, Strnad, Čech - Kovařík, Helfer, Vereš, Majer - Klabačka, Švéda

Střídání: 40. Chrobok  za  Vereše, 70. Kovář M.  za  Strnada, 75. Kovář P.  za  Klabačku

V sobotu jsme nasoupily na domácím hřišti proti týmu Slatinic. Do zápasu jsme nastoupily bez dvou naších opor D. Zdařila a Tomáše Ehrenbergera(který je dlouhodobě zraněný) A byl to jednoznačný zápas, hned od začátku nás soupeř držel pod tlakem. Branku jsme však dostali až v závěru prvního poločasu. V druhém poločase zvyšoval skore opět jen soupeř který nastřílel další tři branky, které vstřelil po našich zbytečných chybách a zvítězil v utkání 4:0