Chomoutov  -  Velký Týnec        1 : 4    (0 : 1)                               28.8.2010

Br: Majer Lukáš 2x, Švéda Filip, Vereš Ondřej

Sestava:  Šigut - Čech, Lintner, Zdařil, Vereš - Kovář M., Hradil, Kovařík, Majer - Švéda, Klabačka

Střídání:  70.min Karas za Klabačku

V dnešním zápase jsme narazili na soupeře z Chomoutova. Začátek byl z naší strany velmi vlažný, ale po průniku Filipa Švédy, při kterém byl faulován v pokutovém území a následně proměněné penaltě jsme zvýšily tempo hry. Ve 30.min zvýšil skore krásnou ranou z vápna Lukáš Majer. A před koncem poločasu ještě zvýšil Ondřej Vereš po chytrém signálu. Po rozehře a rychlé akci domácích byla nařízena penalta, z té jsme inkasovali a první poločas skončil 1:3 pro V. Týnec. V druhém poločase byla hra vyrovnanější a hrálo se nejvíce ve středu pole. Měli jsme několik dobrých šancí k navýšení skore, ale nepodařilo se. Až v posledních deseti minutách vstřelil svoji druhou branku Lukáš Majer. Domácí poté vstřelili ješte jednu branku, ale nebyla uznaná kvůli faulu na našeho brankáře. Tak jsme po dobrém výkonu zaslouženě zvítězili a vezeme tři body.