Mohelnice - Velký Týnec             8 : 1     (4 : 1)                                      6.4.2013

Br:  Coufal Tadeáš

Sestava:  Suchánek  -  Grofek, Kovář, Šváček, Coufal D. - Coufal T., Hrudník, Charvot, Dokoupil - Fabisz, Coufal O.

Střídání hokejově:  Látal, Pazdera

Rovněž mladší dorostenci vstoupili do jarní části soutěže v Mohelnici na půdě nejlepšího družstva soutěže. Úvod zápasu byl obdobný jako u starších, hned ve 4 minutě jsem dostali branku s rychlého protiútoku, když obrana se jako jeden muž vysunula a nestihla reagovat na unikajícího protihráče. Poté přišlo období vyrovnaného zápasu, kdy jen výborně hrající urostlí stopeři soupeře zabránili několika rodícím se šancím našich útočníků. Pak přišla nepochopitelná desetiminutovka mezi 20-30 minutou, kdy jsme obdrželi 3 slepené branky, které rozhodly zápas. Do druhého poločasu jsme nastoupili lépe, již ve druhé minutě se konečně podařilo prostrčit míč za obranu a Tadeáš Coufal snížil. Ve zbytku druhého poločasu se hrálo poměrně otevřeně, bylo vidět, že v obou družstvech bylo mnoho chlapců unavených po účinkování  v zápase starších dorostenců.  Bohužel však šance, kterých bylo na obou stranách přibližně stejně, proměňoval pouze soupeř. Na naší straně selhali tváří v tvář brankáři 2 x Fabisz a Hrudník. Je potřeba přiznat, že soupeř byl lepší. Ale předvedený výkon a množství šancí ve druhém poločase, mohou být příslibem pro další zápasy s o něco slabšími soupeři.