Velký Týnec  -  Přerov             1 : 0     (0 : 0)                                        14.4.2013

Br:  Šváček Miroslav

Sestava:  Suchánek  -  Grofek, Kovář, Petrenec, Coufal D. - Šváček, Hrudník, Fabisz, Šíma - Coufal T., Dokoupil

Střídání hokejově:  Guba, Charvot, Coufal O., Pazdera, Látal

V prvním domácím jarním utkání jsme se střetli s druhým mužstvem podzimní tabulky. První poločas přinesl poměrně vyrovnanou hru, kde nás podržel výbornými zákroky Suchánek, ale rovněž jsme měli několik slibných šancí, které se nepodařilo proměnit.  Ihned po začátku druhého poločasu jsme rozhodli po ideálním přenesení hry Standou Hrudníkem na Miroslava Šváčka, který z levé strany nikým neobtěžován vstřelil vedoucí branku. Po zbytek utkání byl průběh vyrovnaný, šance byly na obou stranách, ale výsledek zůstal příznivý pro naše družstvo.