Mohelnice - Velký Týnec             13 : 1     (6 : 1)                                   6.4.2013

Br:  Werner Marek

Sestava:  Šigut  -  Lintner, Vereš, Kovář, Horák Pavel - Horák Petr, Coufal M., Dvořáček, Glier - Hello, Werner

Střídání hokejově:  Grofek, Šváček, Hrudník, Fabisz, Suchánek

Po třech odložených kolech z důvodu trvající zimy jsme nastoupili k prvnímu zápasu jarní sezony na umělé trávě v Mohelnici. Soupeř je suverénem naší soutěže, někteří z jeho hráčů nastupují i za divizní družstvo mužů. Přesto jsme chtěli na úvod jara předvést pěknou hru. Toto se nám bohužel dařilo pouze prvních 30 minut. Sice jsme poprvé inkasovali již v první minutě, po nedůsledné hře obrany na velkém vápně. Nicméně vzápětí jsme vyrovnali hru v poli a v 11 minutě jsme srovnali stav Markem Wernerem. Poté sice soupeř znovu zvyšoval vedení po pěkné kombinaci.  V následujících minutách nic nenasvědčovalo budoucímu debaklu. Zápas byl vyrovnaný, hrálo se hlavně o střed hřiště. Ve 30 minutě jsme zahrávali přímý kop, po kterém Petr Horák hlavičkoval těsně vedle soupeřovy branky. Prakticky s následujícího útoku jsme dostali třetí branky, a od té doby již na hřišti existoval pouze soupeř, který si s naší obranou dělal co chtěl. A protože chuť soupeřových hráčů zvyšovat náskok nevyprchala ani v druhém poločase, urodil se potupný výsledek.