Litovel  -  Velký Týnec                0 : 5     (0 : 3)                                   16.8.2014

Br:  Dokoupil Tomáš 2x, Grofek Tomáš, Šíma Petr, Látal Ondřej

Sestava:  Chytil  -  Fabisz, Kovář, Grofek, Coufal T.  -  Kristen, Šíma, Hrudník, Charvot  -  Coufal O., Rác

Střídání hokejově:  Dokoupil, Látal, Janiš, Majer

Poté co jsme první kolo krajského přeboru dorostu odložili na žádost soupeře , odehráli jsme první utkání na půdě soupeře v Litovli . Od úvodu utkání jsme soupeře zatlačili . Hned v první minutě jsme po faulu na pronikajícího útočníka zahrávali přímý kop , který Šíma umístil k tyči za zdí a gólman soupeře neměl šanci . Druhou branku jsme dali po úniku Hrudníka , který centroval prakticky z brankové čáry , a jeden z obránců nepodařenou hlavičkou dal šanci Dokoupilovi zakončit do prázdné branky . Do poločasu jsme zvýšili po rohu Charvota ,když Grofek v rybičce krásně trefil hlavou . Druhý poločas ztratil tempo , domácí měli k disposici pouze jeden řádný míč , který neustále hledali po okolních komunikacích . Ke změně skóre tak došlo až v závěru , nejprve unikl Dokoupil po pasu Šímy . Poslední branku zařídil únikem přes celé hřiště Kovář , který byl ve vápně faulován . Následnou penaltu profesorsky k tyči proměnil Ondra Látal !!! Měli jsme i spoustu dalších šancí , které se ale nepodařilo zužitkovat a tak zápas skončil „jen“ 5:0 . Faktem je , že soupeř nastoupil s mladšími hráči , ale výkon byl slibný . Doufejme , že proti silnějším soupeřům bude náš výkon dále růst.