Nové Sady  -  Velký Týnec            1 : 1   (1 : 0)                                        30.4.2011

Br:  Šváček Miroslav

Sestava:  Lengál  -  Petrenec, Kovář, Kašpar, Grofek  -  Coufal Ondřej, Fabisz, Janáček, Guba  -  Šíma, Šváček

Střídání:  hokejově - Staroštík, Coufal Dan, Coufal Tadeáš, Horák

Na téměř neregulérním hřišti na Nových Sadech , měli v prvním poločase starší žáci kromě rozpačitého úvodu výrazný tlak , který bohužel končil před velkým vápnem . Nepřinesl ani šance , ani gólovou radost . Soupeř naši nemohoucnost potrestal v poslední minutě brankou z pokutového kopu po ojedinělém průniku . V úvodu druhého poločasu jsme opět pospávali , a soupeř si vytvořil několik šancí , které spolehlivě chytající Lengál vyřešil . Poté jsme se dostali k výraznému tlaku , který vyústil ve vyrovnávací branku v 65 minutě zápasu po krásném pasu Petra Šímy na zakončujícího Mirka Šváčka . V posledních pěti minutách se domácí strachovali o výsledek po opakovaných závarech , nicméně se našim útočníkům již nepodařilo vstřelit vítěznou branku.