Velký Týnec  -  Brodek u Přerova            7 : 0   (2 : 0)                           8.5.2011

Br:  Kovář 4x, Janáček 2x, Šváček

Sestava:   Lengál  -  Nevřelová , Kovář , Petrenec , Grofek  -  Guba , Fabisz ,  Janáček , Šváček  -  Šíma, Charvot

Střídání:   Coufal T., Staroštík

V dnešním zápase , jsme narazili na poslední družstvo tabulky . Soupeř přivezl k utkání pouze pět starších žáků , zbytek družstva musel doplnit mladšími žáky . Věková i výšková převaha byla jednoznačně na naší straně . Nicméně v prvním poločase jsme tuto převahu vlažným výkonem nedokázali potvrdit . Nejprve Kovář neproměnil pokutový kop , v závěru poločasu jsme konečně prolomili střeleckou smůlu brankami Šváčka a Kováře . Ve druhém poločase již soupeři docházely síly. Územní převahu jsme postupně potvrdili dalšími pěti brankami . Výsledek je velice příjemný , nicméně vzhledem ke kvalitám soupeře ještě milosrdný.