Opatovice  -  Velký Týnec            2 : 2   (1 : 1)                                        14.5.2011

Br:  Šíma Petr, Guba Michal

Sestava:  Lengál  -  Petrenec, Kovář, Fabisz, Grofek  -  Janáček, Šváček, Coufal Ondřej, Petrenec  -  Šíma, Charvot

Střídání:  hokejově - Staroštík, Coufal Dan, Coufal Tadeáš, Rác

K dalšímu zápasu zavítali starší žáci do Opatovic. Soupeř byl před vzájemným zápasem v tabulce o 7 příček lépe umístěný a v dosavadním průběhu získal o 15 bodů více. Na soupisce měl deset hráčů, kteří po letošní sezoně přestupují do dorosteneckého věku.  Věková i fyzická převaha soupeře byly znatelné i na hřišti. Přesto naši hoši vstoupili do zápasu bez bázně. Již v 5 minutě byl při průniku do pokutového území faulován David Charvot. Následnou penaltu sice brankář vyrazil, ale Petr Šíma odražený míč pohotově uklidil do branky. V dalším průběhu prvního poločasu měl soupeř znatelnou převahu, nicméně jsme jej nepustili do žádných šancí. Naopak jsme z ojedinělých protiútoků hrozili před brankou soupeře. Bohužel jsme těsně před poločasem nedokázali uhlídat soupeře po rohovém kopu, kdy hlavou nekompromisně vyrovnával. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný, bez větších šancí na obou stranách. V 55 minutě se nám opět podařilo po brance Michala Guby ujmout vedení. Vzápětí po rohovém kopu nastřelil Charvot břevno, Kovář z přímého kopu pak těsně minul tyč branky. Dobrou obrannou hrou se nám dařilo držet soupeře na uzdě, soupeř si ani přes velkou snahu nedokázal vytvořit jasné šance. Náznaky likvidoval spolehlivý Lengál. 5 minut před koncem zápasu však poměrně lehký nákop soupeře na branku jinak dobře chytajícímu Lengálovi prošel mezi nohama a soupeř vyrovnal. V závěru zápasu si již ani jedno mužstvo nedokázalo vytvořit rozhodující příležitost a tak skončil zápas smírně. Sice jsme zbytečně ztratili vítězství v závěru zápasu, nicméně vzhledem k postavení a kvalitě soupeře i výkonu našeho týmu je výsledek úspěchem.