Velký Týnec  -  Hlubočky               4 : 0         (1 : 0)                               29.4.2012

Br:  Černík Lukáš 2x, Kaláb Daniel, Hynek Ondřej

Sestava:  Petrenec - Majer, Kaláb, Podivinský - Jahoda, Soliar, Švéda - Černík

Střídání hokejově:  Hlaváč, Hynek O.

I utkání mladších žáků bylo výrazně ovlivněno silným větrem. Po celý zápas jsme soupeře přehrávali. Hlavně první poločas byl přehlídkou promarněných šancí. Pokud bychom měli více štěstí a klidu v koncovce museli bychom vyhrát alespoň dvouciferným rozdílem. Trápení v koncovce zlomil těsně před přestávkou Lukáš Černík. Ve druhé půli, jsme pak v rozmezí deseti minut přidali tři branky po pěkných akcích a v klidu udrželi vítězství. Soupeř ohrozil naši branku jen sporadicky, ale i minimum šancí vyřešil opět spolehlivý Vojta Petrenec v bráně. V poli zaslouží pochvalu všichni hráči za obětavost, snahu a bojovnost. Soupeře, který byl v tabulce před námi, jsme k ničemu zásadnímu nepustili.