Želátovice   -   Velký Týnec                5 : 5         (2 : 2)                          2.6.2012

Br:  Černík Lukáš  3x, Kaláb Daniel  2x

Sestava:  Petrenec - Majer, Kaláb, Maluš - Švéda, Podivinský, Černík - Jahoda

Střídání hokejově:

Také zápas mladších žáků byl výrazně ovlivněn sestavou. Vzhledem k paralelně probíhajícímu turnaji přípravek jsme nemohli využít nadějné benjamínky. Hoši se sešli v počtu postačujícím k vyplnění soupisky, ale nedovolujícím střídání. Navíc většina měla v nohou velkou část zápasu za starší žáky.  Přesto jsme do zápasu vtrhli jako velká voda. Během prvních l5 minut jsme získali dvoubrankové vedení po průnicích Kalába a Černíka.  V dalším průběhu prvního poločasu jsme se již spíše bránili, postupně byly znát ubývající síly, a soupeř v posledních pěti minutách srovnal po krásných kombinacích prakticky do prázdné branky. Ve druhém poločase soupeř kombinační hrou využíval únavy našich hráčů a pozvolna navyšoval náskok. Naštěstí se zavčasu podařilo korigovat Černíkem. Přesto, když jsme pět minut před koncem utkání prohrávali o dvě branky a hoši sotva mleli nohama, nevěřili jsme v úspěch. Chlapci však předvedli báječný závěr, zmobilizovali všechny síly a nejprve unikl přes polovinu hřiště  Kaláb, podél obránce i brankáře vyzval Černíka k dokončení hattricku. Následně jsme po krásné akci získali rohový kop, který pěkně zahrál Jakub Podivínský do ohně a ze závaru před brankou jej prakticky donesl do branky Kaláb.  Vzhledem ke komplikacím se sestavou je získaný bod na hřišti silného soupeře na úrovni vítězství. Je potřeba chlapce pochválit za obrovskou bojovnost a snahu.