Velký Týnec  -  Želátovice        5 : 5        (1 : 3)                                     2.10.2011

Br:  21., 42. a 46. Jahoda Petr, 42. Hynek Ondřej, 67. Kaláb Daniel

Sestava:  Petrenec  -  Majer, Kaláb, Maluš  -  Černík, Hynek, Podivinský  -  Jahoda

Střídání hokejově:  Hlaváč, Habáň, Švéda

Mladší žáci odehráli krásné utkání proti soupeři ze Želátovic.  Soupeř byl lépe umístěn v tabulce, a od úvodu dokazoval svou fotbalovost. V prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná. Protože jsme neproměnili několik velkých šancí  soupeř šel do přestávky do vedení. Po přestávce začaly gólové dostihy. Nejprve jsme srovnali skóre brankami Jahody a Hynka. Soupeř šel okamžitě opět do vedení. Poté Jahoda zkompletoval hattrick a opět vyrovnal. Soupeř šel 13 minut před koncem opět do vedení. V závěru jsme měli neustálý tlak, zpočátku bez efektu, až těsně před koncem zápasu definitivně srovnal skóre Kaláb. Remíza je zasloužená, je potřeba pochválit hráče obou družstev za bojovnost, obětavost a pěkné fotbalové momenty.