Velký Týnec  -  Červenka            11 : 1         (5 : 0)                               22.10.2011

Br:  16., 36., 40. a 65. Fabisz Lukáš, 12. a 34. Kaláb Daniel, 14. a 30. Coufal Tadeáš, 49. Charvot David, 62. Kopecký Jakub, 70. Novotný Jan

Sestava:  Suchánek  -  Janáček, Kovář, Peikert, Daniel Coufal  -  Fabisz, Rác, Kaláb, Kopecký  -  Coufal Tadeáš, Charvot

Střídání hokejově:  Novotný, Přídal, Ryšavý, Hynek, Maluš

V posledním domácím utkání podzimní části soutěže jsme přivítali soupeře ze dna tabulky. Rozdíl byl výrazný, obzvláště ve věkovém složení. Naše převaha, byla od prvních minut zjevná. Přes opakované upozornění byl výkon z úvodu laxní, první střelu na naprosto odevzdaného soupeře jsme vystřelili až ve 12. minutě hned skončila brankou. Poté již, byla otázkou pouze výše skóre. Kladem, byla možnost vyzkoušet hráče, kteří jindy nedostávají tolik příležitostí. Myslím, že si všichni zahráli dosyta. Nicméně, je nutné poznamenat, že při ideálním výkonu musel být rozdíl skóre mnohem vyšší. Soupeř snižoval těsně před koncem z penalty velmi přísně až špatně nařízené. Nicméně za snahu si brankovou radost soupeř jistě zasloužil.