Slatinice  -  Velký Týnec              1 : 3         (0 : 0)                                 21.4.2012

Br:  Charvot David  2x,  Fabisz Lukáš

Sestava:  Suchánek - Janáček, Kovář, Peikert, Coufal Daniel - Fabisz, Rác, Hrudník, Coufal Ondřej - Coufal Tadeáš, Charvot

Střídání hokejově:  Novotný, Černík, Majer, Švéda

K dalšímu utkání jsme nastoupili ve Slatinicích . V prvním poločase , jsme se pomaleji rozjížděli . Hru provázelo množství chyb ,  malý pohyb bez míče. Přesto jsme soupeře zatlačili . Měli jsme několik slušných příležitostí – Charvot , Fabisz , Coufal Tadeáš , Rác mířili těsně vedle , Coufal Ondřej hlavičkou orazítkoval tyč. S rychlého protiútoku však zahrozil soupeř , kdy Janáček fauloval v pokutovém území a následný pokutový kop naštěstí chytil Suchánek . Ve druhém poločase jsme nastoupili aktivněji . Ve 41 minutě nejprve Charvot po střele z úrovně pokutového kopu zajistil vedení. Téměř vzápětí soupeř po krásné akci a centru z křídla snížil hlavou . V tuto dobu již byl náš tlak zjevný , a po dalších pěti minutách utekl po levé straně Charvot , předložil před branku Ondřeji Coufalovi , který vystřelil do brankáře a odražený míč uklidil do prázdné branky Fabisz. Poslední branku jsme vstřelili po standardní situaci , kdy po hlavičkovém souboji těsně před brankou se míč odrazil za malé vápno a Charvot jej uklidil do sítě .  Vzápětí ještě Hrudník vsítil čtvrtou branku , kterou však rozhodčí neuznal pro domnělé postavení mimo hru . Tento moment však naštěstí již o ničem nerozhodoval . Soupeře jsme v závěru již nepustili do žádných šancí , posledních 5 minut ovlivnil prudký déšť ve kterém jsme dokráčeli k zaslouženým třem bodům.