Velký Týnec  -  Hlubočky              5 : 1         (3 : 1)                                29.4.2012

Br:  Charvot David  3x, Fabisz Lukáš, Janáček Jakub

Sestava:  Suchánek - Janáček, Kovář, Peikert, Coufal Daniel - Fabisz, Kaláb, Hrudník, Coufal Ondřej - Coufal Tadeáš, Charvot

Střídání hokejově:  Přídal, Novotný

K dalšímu domácímu utkání jsme nastoupili proti Hlubočkám. Zápas probíhal v silném větru, který  znesnadňoval kombinační hru. Do zápasu jsme vstoupili vysoce aktivně, přestože jsme prohráli los a museli jsme hrát proti větru. Hned z prvního útoku unikl po křídle Lukáš Fabisz, probil se až před branku a zajistil vedení. Vzápětí ve druhé minutě nadvakrát protlačil Hrudník míč na Davida Charvota a ten zvyšoval náskok. Po dalších dvou minutách soupeř snížil po trestném kopu, když Suchánek neudržel míč v náruči a i s pomocí větru si jej srazil do branky. V dalším průběhu prvního poločasu byla hra vyrovnaná, zásluhou větru nebylo mnoho šancí. Ještě do poločasu jsme zvýšili po další brance Davida Charvota. Ve druhé půli, jsme již s podporou větru soupeře zatlačili. Prakticky jsme jej nepustili do ohrožení naší branky. Vítr znemožňoval kombinaci, mnoho míčů končilo až u brankáře soupeře, nebo v autu. Náskok jsme navyšovali z trestných kopů, které proměnili zleva Kuba Janáček a zprava opět David Charvot.