Velký Týnec  -  Náměšť na Hané              2 : 0         (1 : 0)                   13.5.2012

Br:  Coufal Tadeáš, Fabisz Lukáš

Sestava:  Suchánek - Kaláb, Kovář, Peikert, Janáček - Coufal Daniel, Coufal Tadeáš, Hrudník, Fabisz - Coufal Ondřej, Charvot

Střídání hokejově:  Novotný, Kopecký, Majer, Jahoda

V dalším domácím utkání jsme nastoupili proti soupeři, který nás v podzimní části porazil. Od začátku jsme tentokrát soupeře zatlačili na vlastní polovinu. Velkou překážkou byl vynikající brankář, který zneškodnil několik velkých šancí našich hráčů. Například sólový průnik Davida Charvota, a další střely. Z velkého tlaku se nám nakonec podařilo vstřelit branku v 19 minutě, kdy z hranice pokutového území přesně zamířil Tadeáš Coufal. To jsme již hráli bez Ondřeje Coufala, který si při skluzu přivodil nepříjemné svalové zranění a bude do konce sezony mimo hru. Důležitým momentem utkání byl tah trenéra, který obětoval Standu Hrudníka na osobní obranu nejlepšího hráče soupeře, který na podzim proti nám třikrát skóroval. Nyní se Standovi podařilo tohoto borce zcela vymazat ze hřiště, a soupeř tudíž prakticky neohrozil branku Dominika Suchánka, který řešil snad jen dvě propagační střely z velké dálky. Ve druhém poločase po rychlé a přesné kombinaci po ose David Charvot, Tadeáš Coufal, Lukáš Fabisz posledně jmenovaný zvyšoval na 2:0. Další branky se nám již přes velký tlak nepodařilo vstřelit, ale vítězství bylo zasloužené a jasné.