Zábřeh  B   -  Velký Týnec              0 : 5         (0 : 3)                              20.5.2012

Br:  Coufal Tadeáš  2x, Charvot David, Hrudník Stanislav, Kovář Petr

Sestava:  Suchánek - Kaláb, Kovář, Peikert, Janáček - Kopecký, Novotný, Hrudník, Fabisz - Coufal Tadeáš, Charvot

Střídání hokejově:  Podivinský, Majer, Švéda, Hynek David

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Zábřeha. Soupeř je sice v dolní části tabulky a na podzim jsme jej doma porazili vysoko, ale vzhledem k tomu, že se utkání odehrávalo na umělé trávě a minimálním hřišti, měli jsme trochu obavy. Naštěstí hned po úvodním rozehrání poslali záložníci míč na hranici pokutového území Charvotovi, ten unikl a v první minutě všechny uklidnil. V dalším průběhu bylo na soupeři vidět, že je na místní podmínky zvyklý, lépe kombinoval, ale pouze ve středu hřiště. Jistá obrana nedovolila soupeři ohrozit naší branku a s rychlých kolmých pasů jsme hrozili. Po dalších 10 minutách zvyšoval krásnou křížnou ranou Tadeáš Coufal.  Do poločasu jsme ještě zvýšili brankou Standy Hrudníka po samostatném průchodu středem obrany. Na Standu byl těsně před koncem poločasu ještě faul, po kterém ale Michal Švéda tentokráte nepřekonal soupeřova brankáře. Jedinou šanci soupeře, střelu s rohu velkého vápna, vyřešil Suchánek akrobatickým vyražením na rohový kop. Ve druhém poločase hoši začali více odpočívat, hra přestala mít spád. Velké horko na rozpálené umělce nepřispívalo kvalitě hry. Soupeře jsme nepustili do žádných šancí a my jsme zvyšovali v závěrečné desetiminutovce. Nejprve využil malého hřiště a větru Petr Kovář, který přímý kop z poloviny hřiště zavěsil do horního rohu branky. Posléze pak po rohu Davida Charvota zpracovával Standa Hrudník pro Tadeáše Coufala, který zakončil tvrdou ranou křížem přes pokutové území.