Želátovice   -  Velký Týnec              4 : 2         (2 : 1)                             2.6.2012

Br:  Coufal Daniel, Hrudník Stanislav

Sestava:  Fabisz - Kaláb, Kovář, Peikert, Janáček - Kopecký, Hrudník, Černík, Petrenec - Coufal Tadeáš, Coufal Daniel

Střídání hokejově:  Majer, Švéda, Maluš, Jahoda

V dalším utkání jsme chtěli bojovat o možnost získat v konečném hodnocení třetí příčku. Potřebovali jsme porazit doposud třetí Želátovice  a pokud bychom v dalším průběhu nezaváhali měli bychom jistotu třetí příčky. Snahu však zhatila velká absence hráčů základní sestavy. Nejvíce chyběl brankář Suchánek, neboť na jeho místo jsme museli stáhnout v posledním období vysoce produktivního Fabisze. Lukáš přes enormní snahu dostal tři branky, které by  brankář pravidelně chytající zřejmě neobdržel. Navíc chyběl Lukáš v poli. Do zápasu jsme museli nastoupit se třemi mladšími žáky v základní sestavě, po zranění Kopeckého ve druhém poločase hráli trvale dokonce čtyři mladší žáci. Přes komplikace se sestavou jsme neudělali ostudu, udrželi jsme přijatelný výsledek  a soupeř se po celou dobu musel obávat. Obzvláště střela Tadeáše Coufala do břevna v prvním a zakončení Petra Jahody ze skrumáže těsně nad ve druhém poločase volaly po vyrovnání výsledku. Tímto výsledkem jsme sice ztratili možnost skončit třetí, ale předvedená hra hlavně zaskakujících mladších žáků je příslibem do příštího roku. Rozhodně se nemusíme obávat dalšího působení v krajské soutěži, až hoši naberou ještě několik výškových centimetrů budou se schopni postavit i družstvům ze špičky tabulky.