Brodek u Přerova   -  Velký Týnec            1 : 1         (1 : 1)                   9.6.2012

Br:  Hrudník Stanislav

Sestava:  Suchánek - Majer, Kaláb, Kovář, Peikert - Fabisz, Hrudník, Černík, Rác - Charvot, Coufal Daniel

Střídání hokejově:  Kopecký, Jahoda, Hynek O., Podivinský

V Brodku jsme předvedli, jak to vypadá, když se podcení soupeř. Protivník byl nejslabším v celé soutěži, proto si hráči nepřipouštěli žádné potíže a podle toho to na hřišti vypadalo. Výkon byl strašidelný, bez zájmu, bez snahy. Nebyli jsme schopni zpracovat míč, nenahráli jsme si. Aby se někdo rozběhl to snad ani ne. Nemůže být omluvou ani to, že pokračoval rozklad mužstva dalšími nemocemi a zraněními. Přestože nastoupilo v základním kádru několik mladších žáků, měli jsme soupeře přehrát. Začátek zápasu byl ještě slušný, když po několika promarněných šancích ve 13. minutě otevřel skóre Standa Hrudník. V dalším průběhu jsme sice měli trvalou převahu, ale branku jsme nedali, a těsně před koncem poločasu s ojedinělé střely z dálky pod břevno soupeř vyrovnal. Nutno říci, že k brance výrazně přispělo postavení Suchánka mimo bahno v brankovišti, kdy po střele se již nedokázal vrátit na své místo. Ve druhém poločase jsme soupeře tlačili, většinu doby se hrálo na jeho polovině, šancí však nebylo mnoho, a i to minimum zlikvidoval výborný gólman. Soupeři navíc pomáhal i nepřesný (v Brodku tradičně !!!) rozhodčí, který neodpískal ani sražení Davida Charvota v gólové situaci na značce pokutového kopu. A tak jsme nakonec byli rádi, že soupeř z jediného brejku v poslední minutě nerozhodl o svém vítězství.  Je ale potřeba pochválit mladší žáky, kteří jsou v situaci, která v posledních zápasech nastala ochotni odehrát dvě náročná utkání těsně po sobě.