Velký Týnec  -  Chomoutov              3 : 3         (3 : 0)                           16.6.2012

Br:  Coufal Daniel  2x, Kovář Petr

Sestava:  Suchánek  -  Majer, Kaláb, Kovář, Peikert - Coufal Daniel, Fabisz, Rác, Charvot - Černík, Hynek Ondřej

Střídání hokejově:  Malúš

Poslední utkání sezony již nerozhodovalo o posunu v tabulce směrem nahoru ani dolů. Měli jsme zajištěné velmi pěkné čtvrté místo. Proto trenér povolil určitou benevolenci v sestavě, kdy na druhý poločas šel do pole brankář Dominik Suchánek, a v brance jej nahradil Lukáš Fabisz. Utkání jsme začali výborně, když jsme v prvním poločase soupeře prakticky nepustili na vlastní polovinu a postupně jsme šli do vedení brankami Daniela Coufala a Petr Kováře z přímého kopu.  Ve druhém poločase pak při mnoha absencích pro zranění apod. byla výměna v brance znatelná. Dominik, který s hrou v poli nemá zkušenosti, nedokázal nahradit v záloze Lukáše, a soupeř si vytvořil několik šancí, až postupně srovnal. Zápas sice tedy nedopadl zcela podle našich představ, nicméně za celou sezonu si hoši zaslouží pochvalu a uznání.