Velký Týnec  -  Nové Sady          6 : 2     (2 : 1)                                  4.9.2011

branky: Coufal Tadeáš 2x, Novotný Jan 2x, Charvot David 2x

Sestava:  Suchánek - Coufal Ondřej, Kovář, Fabisz, Přidal - Coufal Daniel, Janáček, Kaláb, Novotný  -  Coufal Tadeáš, Charvot

Střídání hokejově:  Rác, Broda, Ryšavý, Horák, Petrenec

Ke druhému utkání jsme nastoupili na domácím hřišti opět ve velkém vedru. Od úvodu zápasu jsme měli územní převahu. Opět, jsme však neproměnili několik dobrých šancí. Postupně se nám podařilo vsítit dvě branky Tadeášem Coufal a Honzem Novotným 2:0, ale soupeř rovněž hrozil z občasných šancí. Těsně před poločasem soupeř snížil 2:1. Těsně po přestávce jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek, kdy se trefil David Charvot 3:1. Hned vzápětí se soupeři naposledy podařilo snížit kontaktní brankou 3:2. Poté jsme v rozmezí šesti minut vsítili tři slepené branky po trefách Tadeáše Coufala, Honzu Novotného a Davida Charvota , které utkání rozhodly 6:2. I v dalším průběhu jsme měli převahu, 2x jsme orazítkovali konstrukci branky Davidem Charvotem a Jakubem Janáčkem, ale další branky již nepadly. Zaslouženě jsme tak získali tři body .