Nemilany  -  Velký Týnec          6 : 1        (3 : 0)                                     25.9.2011

Br:  Coufal Tadeáš

Sestava:  Suchánek  -  Janáček, Rác, Kovář, Coufal Tadeáš  -  Coufal Ondřej, Kaláb, Novotný, Fabisz  -  Kuba, Coufal Daniel

Střídání hokejově:  Jahoda, Hynek, Podivinský, Maluš, Petrenec

K dalšímu zápasu jsme zavítali do Nemilan. Soupeř byl aktuálně na prvním místě tabulky bez porážky. K utkání jsme nastoupili výrazně oslabeni z důvodů zdravotních potíží i školních povinností. Proto na soupisce figurovalo mnoho mladších žáků, kteří museli vypomoci. Vzhledem k improvizované sestavě jsme do utkání vstoupili nadějně. V prvních minutách jsme si vypracovali dvě jasné příležitosti, obzvláště Filip Kuba svou šanci mohl proměnit. Poté se již postupně projevila síla soupeře. Ve druhém poločase se podařilo vstřelit branku Tadeáši Coufalovi, nicméně na odvrácení porážky jsme síly neměli.