Velký Týnec  -  Želátovice        3 : 1        (1 : 0)                                     2.10.2011

Br:  26. a 41. Peikert Matěj, 52. Coufal Ondřej

Sestava:  Suchánek  -  Coufal Tadeáš, Kovář, Peikert, Coufal Daniel  -  Fabisz, Rác, Novotný, Kaláb   -  Janáček, Charvot

Střídání hokejově:  Coufal Ondřej, Ryšavý Dominik, Horák Miroslav

Zápas se soupeřem ze Želátovic, který byl v tabulce těsně před námi byl poměrně vyrovnaný. Dá se říci , že jsme soupeře v poli přehrávali, ale i soupeř hrozil občasnými nebezpečnými útoky. Opět jsme neproměnili několik slibných šancí a proto jsme se o výsledek museli strachovat až do konce. Před koncem poločasu, a poté těsně po zahájení druhé půle dvakrát využil menšího vzrůstu brankáře soupeře Matěj Peikert. Vystřelil dva krát  z více než 20 metrů a míč pokaždé zaplul pod břevno, čímž pro nás získal cenné vedení. Soupeř vzápětí snížil po chybě obrany i brankáře. Naštěstí vzápětí chyboval i gólman soupeře při malé domů a Ondřej Coufal této chyby využil. Do konce zápasu jsme již soupeře nepustili do tlaku a cenné vítězství jsme si v klidu ohlídali.